Читацький Х - фактор

З року в рік, наша бібліотека шукає читацькі таланти серед користувачів-дітей  бібліотек Сокальського району. Найактивніших читачів ми запрошуємо брати участь у найбільшому читацькому конкурсі України на визнання кращого читача року.
Виборювати звання «Найкращого читача Сокальщини» та головний приз – поїздку до м. Львова на ІІІ етап конкурсу з’їхалися 15 семикласників та 17 шестикласників читачів районної централізованої бібліотечної системи. Усі учасники представили свої читацькі уподобання, та порадили друзям свою улюблену книгу.
Кожному з них треба було подолати певну кількість літературних перешкод на шляху до омріяних призів, а саме – відгадати автора та назву книги у малюнках слайд-презентації, дати письмові відповіді на тестові завдання з літератури, розгадати читацьку «Літературну ромашку» та впізнати героя за описом.

За результатами проведених конкурсних завдань та тестів було визначено переможців районного етапу Конкурсу. Кращими читачами у 2013 році стали: серед семикласників - Якубишин Анастасія (м. Сокаль НВК І-ІІІ ст. ЗШ№3 - колегіум ) та Церкуник Сергій(м. Великі Мости).

 
Вони поїдуть до Львова виборювати звання  найкращого читача України.

Немає коментарів:

Дописати коментар